Miłość seniora

Jak wygląda miłość po 50-tce? Czy można jeszcze zaskoczyć czymś swojego partnera? Czy jest miejsce na seks i pożądanie? Dziś dzień wszystkich zakochanych, tak więc życzymy dużo miłości wszystkim seniorom, ponieważ dla wielu młodych ludzi, miłość osób starszych może być przykładem i kwintesencją szacunku i zrozumienia do drugiej osoby.

Czyli, jaka jest miłość osób starszych?

Na pewno bardziej dojrzalsza. Wyrozumiała i z większym dystansem podchodząca do drugiej, ukochanej połówki. Życiowe doświadczenie sprawia, że łatwiej rozwiązuje się konflikty i nieporozumienia. Dojrzałość sprawia, że miłość seniora jest spokojniejsza, bardziej romantyczna. Mężczyzna „zdążył już poznać psychikę i złożoność kobiecej psychiki”, tak więc docenia, adoruje i co najważniejsze dokładniej słucha swoją piękniejszą połówkę szczęścia.

Również seniorzy-single powinni spróbować poszukać szczęścia, bo jak wiemy, miłość przedłuża nam życie! Odłóż na bok strach, lęk i niechęć do poznania kogoś nowego.” Bo już się nie chce.” „Bo znowu walczyć z wadami drugiej osoby.” „A po co mi to do szczęścia potrzebne?” „A co powiedzą dzieci i rodzina?”

….nie spróbujesz, nie wiesz!

Miłość seniora to nie tylko choroby, stanie w długich kolejkach do lekarza, bawienie wnuków i trzymanie się za rączki. W związkach osób starszych jest również sporo miejsca na namiętność i seks. Wspólne spędzanie czasu, cieszenie się urokami życia! Realizacja marzeń, spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość z innej perspektywy!

Warto zakochać się! Warto kochać!

Wszystkim seniorom, życzymy duuuuuuużo miłości!

Dodaj komentarz