Rękawice do mycia ciała (myjki)

Mycie ciała pacjentów, to nieodzowny element pracy pielęgniarek, osób opiekujących się osobami starszymi, częściowo sparaliżowanymi, czy też, osobami które same nie mogą zadbać o higienę ciała. To dość czasochłonna, ale i bardzo stresująca czynność, zarówno dla pacjenta, jak i opiekuna. Firma Abena Polska w swojej ofercie posiada produkt, który z całą pewnością może zaradzić problemom komfortu „mycia ciała”, a także śmiało można powiedzieć, że zrewolucjonizuje rynek w Polsce.  

Same korzyści!

Używanie rękawic do mycia ciała, to same korzyści. Jakie? Po pierwsze to komfort dla osoby myjącej, jak i dla pacjenta. Tradycyjna metoda mycia ciała wymaga sporego nakładu sił i czasu. Woda, mydło, ręczniki, balsamy + około 30 minut, bo tyle zazwyczaj należy poświecić czasu na dokładne umycie pacjenta. Dzięki myjkom firmy Abena mycie ciała trwa zaledwie 15 minut. Dodatkowo skóra osoby mytej nie jest podrażniana, gdyż produkt nawilżony jest balsamem, który koi ból w przypadku zadrapań, czy też odleżyn. Kolejna zaleta, to fakt, że rękawice do mycia można podgrzewać w mikrofalówce. Stosowanie myjek firmy Abena, to nie tylko czyszczenie, spłukiwanie i suszenie skóry, ale także ochrona. Nasz produkt zapobiega i minimalizuje ryzyko infekcji skóry. Mało tego. Rękawice do mycia ciała nie zawierają konserwantów i alkoholu, nie są perfumowane, a także posiadają neutralne pH.

Rękawice do mycia ciała, to produkt zdobywający coraz większą popularność w krajach Europy zachodniej. W szpitalach i placówkach zajmujących się opieką nad osobami starszymi, to stosowany i zalecany produkt. Poza wymiarem czysto ekonomicznym (oszczędność czasu i pieniędzy), ważny jest również komfort pacjenta i osoby myjącej. Każdy ceni sobie intymność. Rękawice do mycia ciała to gwarancja komfortu. Warto pamiętać, że są pacjenci z różnymi dolegliwościami, bólami i schorzeniami. Poza komfortem psychicznym, dzięki rękawicom do mycia ciała, poprawia się również komfort fizyczny osoby mytej. Nigdy więcej zadrapań i bolesnych otarć. Masz więcej pytań odnośnie myjek firmy Abena Polska? Z przyjemnością na wszystkie z nich odpowiemy.

Więcej informacji o rękawicach do mycia ciała na stronie www.abena.pl oraz w sklepie internetowym www.abenasklep.pl

 

Jedna uwaga do wpisu “Rękawice do mycia ciała (myjki)

Leave a Reply