A co Ty wiesz o pieluchomajtkach?

Pieluchomajtki, to wyraz który dopiero wchodzi do słownika wielu Polaków. Coraz częściej wiemy czym są i do czego służą pieluchomajtki. Wiemy, czym produkt ten odróżnia się od pieluch. Kto może, a kto wręcz powinien korzystać z tych środków absorpcyjnych. Obecnie na rynku są dostępne pieluchomajtki dedykowane dla dzieci i dorosłych, więc produkt ten staje się coraz bardziej popularny, a konsumenci świadomi korzyści wynikających ze stosowania z tych środków absorpcyjnych.

Pieluchomajtki dla dorosłych

Pieluchomajtki mają za zadanie zapewnić komfort i bezpieczeństwo osobom zmagającym się z problemem inkontynencji. Środek absorpcyjny jest idealnie dopasowany do ciała, można śmiało nosić pieluchomajtkę pod ubraniem, a chłonność dostosowana jest do typu i rodzaju inkontynencji. Abena Polska oferuje następujące pieluchomajtki dla dorosłych:

  • Abri-Form Premium
  • Delta-Form
  • Delta-Form Air Plus
  • Abri-Wing

Każdy z wyżej wymienionych produktów wyposażono w system TopDry oraz superabsorbent. Dodatkowo producent z Łozienicy zatroszczył się o komfort wyposażając produkt w barierki ochronne, zapięcia na rzepy. Pieluchomajtki Abena Polska oddychają całą powierzchnią i są miękkie i wygodne.

Pieluchomajtki dla dzieci i młodzieży

Pieluchomajtki w przypadku dzieci idealnie zastępują tradycyjne pieluszki. Z racji swojej budowy łatwo się zdejmują i zakładają. Są tak proste w użyciu, że dzieci same mogą zdjąć pieluchomajtkę, gdy zajdzie taka potrzeba. Abena Polska w swoim portfolio posiada pieluchomajtki Abri-Form Junior, które dedykowane są dzieciom i młodzieży w przedziale wiekowym od 5 do 15 lat.

Najważniejszy komfort

Pieluchomajtki idealnie sprawdzają się również w przypadku osób niepełnosprawnych. Łatwość zakładania i zdejmowania, spora powierzchnia chłonna oraz barierki i superabsorbent sprawiają, że opiekunowie coraz częściej i chętniej sięgają po pieluchomajtki.

Leave a Reply