Pieluchomajtki. Czy to najlepszy środek absorpcyjny w walce z objawami inkontynencji?

Inkontynencja, czyli problemy z trzymaniem moczu lub stolca, to temat bardzo złożony, o którym pisaliśmy już sporo we wcześniejszych artykułach. Bez względu, czy mamy do czynienia z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, inkontynencją parcia,  inkontynencją kałową, czy z przepełnienia warto być świadomym tego, że obecnie są na rynku produkty, które pomagają przeciwdziałać objawom wszystkich rodzajów NTM.

Komfort najważniejszy

Komfort i bezpieczeństwo, to bez wątpienia dwa najważniejsze czynniki, na których zależy osobom mającym problem z nietrzymaniem moczu. I z całą pewnością pieluchomajtki na co dzień dają tę gwarancję. Pieluchomajtki oddychają na całej powierzchni, więc dbają o naszą higieną. Dobry produkt powinien posiadać także miękkie i niezawodne barierki, które chronią przed przeciekaniem oraz superabsorbent, czyli hydrożel który jest w stanie wchłonąć o wiele więcej ilości płynów niż inne tradycyjne materiały. Pieluchomajtki firmy Abena Polska są dodatkowo wyposażone w system TopDry, który sprawia, że płyny wchłaniają się bardzo szybko, a powierzchnia pieluchomajtki zawsze pozostaje sucha.

Pieluchomajtka, to nie pielucha

Czym różni się pieluchomajtka od pieluchy? Pieluchomajtki wkładamy na siebie jak zwykłe majtki, przez co łatwiej się zakłada i zdejmuje produkt. Są również cienkie, więc rozmiarem, często w ogóle nie różnią się niczym od zwykłych majtek.

Plusy dodatnie

Poza wyżej wspomnianymi plusami korzystania z pieluchomajtek, warto wspomnieć jeszcze o produkty te obecnie są dostępne w wielu rozmiarach i na każdy rodzaj inkontynencji. Firma Abena Polska pozycjonuje pieluchomajtki według  stopnia nietrzymania moczu, tj. od małego, poprzez umiarkowany i do ciężkiego, więc każdy znajdzie produkt idealnie odpowiadający jego potrzebom. Jeśli dodamy do tego, że pieluchomajtki są miękkie, wygodne, bezszelestne, nie krepują naszych ruchów, nie zawierają lateksu, nie są wybielane chlorem oraz posiadają certyfikaty produktu ekologicznego, to śmiało można powiedzieć, że pieluchomajtki są jednym z najlepszych środków absporpcyjnych w walce przeciwko objawom inkontynencji.

Abena Polska w swoim portfolio posiada pieluchomajtki dla dorosłych ( Abri Form Premium, Delta Form, Delta Form Air Plus oraz Abri Wings), pieluchomajtki dla dzieci i młodzieży ( Abri Form Junior), więc jest w czym wybierać.

Dodaj komentarz