Inkontynencja 24 godziny na dobę, czyli warto pomyśleć także o podkładach, prześcieradłach i pokrowcach

Inkontynencja to poważny problem. Bez podziału na płeć, czy też grupy wiekowe. Osoby zmagające się z mimowolnym oddawaniem moczu, czy też stolca każdego dnia czują dyskomfort i zażenowanie. Zachwiana jest również ich samoocena. Bez wątpienia kwestie psychiki odgrywają w przypadku inkontynencji ogromną rolę, ale o tym w kolejnym artykule. Teraz skupmy się na tym, jakie jeszcze produkty poza pieluchomajtkami, majtkami anatomicznymi, czy bielizną mogą pomóc osobą z problemem mimowolnego oddawania moczu lub stolca.

Zadbaj o łóżko

Inkontynencja to problem 24 godziny na dobę. Również w nocy. Dlatego też warto zaopatrzyć się w prześcieradła, podkłady, czy też pokrowce, które ochronią nasze łóżko przed niepożądanymi płynami i zabrudzeniami. Abena Polska posiada w swoim portfolio podkłady jedno i wielorazowego użytku. Jednorazowe Abri Soft, Abri Soft Superdry oraz Abri Cell wyprodukowane są z nieprzemakalnej folii polietylenowej, rozdrobnionej pulpy celulozowej i miękkiej włókniny. Materiały te gwarantują maksymalny komfort, jednocześnie przy bardzo dużej powierzchni chłonnej. A co ważne w kontakcie z cieczą, superabsorbent żeluje wilgoć, dzięki czemu powierzchnia podkładu w porównaniu z tradycyjnymi produktami na inkontynencję jest znacznie bardziej sucha. Zaś podkłady wielorazowego użytku można prać nawet 300 razy, w temperaturze 95 stopni i co ważne, nie kurczą się.

Obok podkładów, równie popularne są także prześcieradła jednorazowe. Produkty te zbudowane są z bibuły lub celulozy typu Airlaid, a także jak w przypadku podkładów z folii polietylenowej. Dodatkowo prześcieradła wzmocniono nitkami z poliestru. Przyczyn i rodzajów nietrzymania moczu i stolca jest wiele, dziś jednak masz już wybór.

Moja inkontynencja

Inkontynencja to problem, z którym należy walczyć. Dziś masz już możliwość zmierzenia się ze wstydliwymi objawami mimowolnego oddawania moczu i stolca. Abena Polska gwarantuje Ci komfort i bezpieczeństwo 24 godziny na dobę, warto zatem zapoznać się z naszą ofertą produktową.

Dodaj komentarz